Mike Scott i Dragan Bender
 Brad Mills / USA TODAY Sports / Reuters
NBA PREDSEZONA

Piše: HinaObjavljeno: 06. listopad 2018. 11:31

Košarkaši New York Knicksa u trećoj su predsezonskoj utakmici uoči starta nove NBA sezone ostvarili i treću pobjedu svladavši u svom Madison Square Gardenu New Orleans Pelicanse sa 106-100, a hrvatski igrač u redovima Knicksa Mario Hezonja je za 14 minuta provedenih na terenu postigao pet koševa (šut za dva 1-3, trica 1-3) uz četiri skoka te po jednu osvojenu loptu i asistenciju.

Najbolji kod Knicksa bili su Tim Hardaway mlađi sa 21 ubačajem i Enes Kanter sa 20 poena i 15 skokova, dok je Nikola Mirotić upisao 19 pogodaka uz 12 skokova za Pelicanse koji su izgubili sve tri svoje dosadašnje predsezonske utakmice.

Dragan Bender je u 93-115 domaćem porazu Phoenix Sunsa od Portland Trail Blazersa igrao 17 minuta i za to vrijeme ubacio 10 koševa (šut za dva 1-1, trica 1-2, slobodna bacanja 5-7) te sakupio pet skokova i ostvario jednu asistenciju. Najučinkovitiji u dresu Sunsa bio je prvi izbor s ovogodišnjeg "drafta" Deandre Ayton sa 19 poena i 14 skokova, dok je Jusuf Nurkić sa 19 ubačaja prevodio Blazerse.

Sunsima je ovo bio drugi predsezonski poraz u trećem nastupu, dok su Blazersi ostvarili prvu pobjedu u drugoj utakmici.