Screenshot: Youtube
NBA PREDSEZONA

Piše: HinaObjavljeno: 11. listopad 2017. 15:09

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je sinoć u predsezonskoj utakmici zabio 13 koševa za pobjedu svojih Indiana Pacersa nad Maccabijem od 108-89, a sinoć su na terene NBA istrčali još i Mario Hezonja, Ivica Zubac te Ante Žižić.

Bogdanović je utakmicu započeo u prvoj petorki Pacersa i odigrao je 34 minutu, a do 13 koševa došao je uz šut iz igre 5/11. Tome je dodao tri skoka i četiri asistencije. Najučinkovitiji kod Indiane bio je Victor Oladipo sa 18 koševa, dok je Maccabi predvodio Angel Rodriguez sa 15 koševa.

Cleveland Cavaliers su sinoć upisali svoj treći poraz u predsezoni, bolji su od njih sa 108-94 bili Chicago Bulls. LeBron James je bio najučinkovitiji kod Cavaliersa sa 17 koševa, a Ante Žižić je u pet minuta igre upisao samo jedan skok. Najbolji kod Chicaga bio je Justin Holiday sa 28 koševa.

Orlando Magic Marija Hezonje je sa 103-98 slavio protiv San Antonio Spursa. Hezonja je utakmicu počeo u prvom sastavu, a u 27 minuta, koliko je proveo na terenu, zabio je četiri koša (šut (2/7) te upisao sedam skokova i tri asistencije. Damjan Rudež nije igrao. Aaron Gordon je bio najbolji strijelac Orlanda sa 27 koševa, dok je kod Spursa najučinkovitiji bio LeMarcus Aldridge sa 16.

Los Angeles Lakersi su upisali prvi poraz u predsezoni, pobijedio ih je Utah Jazz sa 105-99. Ivica Zubac je odigrao osam minuta za Lakerse i zabio dva koša (1/1) te ugrabio dva skoka. Najbolji strijelac Lakersa bio je Jordan Clarkson koji je utakmicu završio sa 18 koševa, dok je kod Utaha najbolji sa 29 pogodaka bio Rudy Gobert.