Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. studeni 2018. 10:07

Indiana Pacersi Bojana Bogdanovića sinoć su slavili na gostovanju kod Phoenix Sunsa 109:104.

Bogdanović je ubacio tricu 31.1 sekundu prije kraja pri rezultatu 104:104 i tako donio Pacersima tri koša prednosti, koje je do kraja još i povećao Darren Collison iz slobodnih bacanja.

Kapetan hrvatske reprezentacije susret je završio s 15 poena i 5 skokova za nešto više od 24 minute igre. Iz igre je gađao 5-12, od čega 2-3 za tricu. Najefikasniji igrač Pacersa bio je Domantas Sabonis s 21 košem, a dodao je i 16 skokova. Kod Sunsa je prednjačio T.J. Warren s 25 poena i 7 skokova, a Dragan Bender nije ulazio u igru.

New York Knicksi poraženi su na gostovanju kod Detroita 115:108. Blake Griffin s 30 poena vodio je Pistonse, dok su Reggie Jackson i Stanley Johnson ubacili po 21 koš. Kod Knicksa je najefikasniji sa 14 poena bio Enes Kanter, dok je Mario Hezonja upisao 5 poena, te po 1 skok, asistenciju i ukradenu loptu za 16 minuta igre.

Denver Nuggetsi lako su se na domaćem parketu savladali LA Lakerse sa 117:85. Paul Millsap, Jamal Murray i Malik Beasley svi su ubacili po 20 poena za Nuggetse, dok je kod Lakersa prednjačio Kyle Kuzma s 21 poenom. LeBron James susret je završio sa 14 poena i 7 skokova. Ivica Zubac odigrao je nepunih osam minuta i pritom upisao 2 skoka za Lakerse.