Butch Dill-USA TODAY Sports
NBA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2017. 10:53

Hrvatski košarkaš Dario Šarić postigao je šest koševa te imao tri skoka i jednu asistenciju za 16 minuta provedenih na parketu u porazu njegove Philadelphije 108-121 na gostovanju kod Chicaga.

Orlando je u Torontu stigao do iznenađujuće pobjede 114-113 u koju je hrvatski košarkaš Damjan Rudež ugradio jednu tricu te po jedan skok i asistenciju za sedam minuta u igri.

Najdramatičniju utakmicu večeri u NBA ligi odigrali su Atlanta i New York, a domaćoj su momčadi trebala čak četiri produžetka kako bi došla do 28. pobjede u sezoni. Nakon 48 minuta rezultat je bio 104-104, a nakon prvog produžetka 113-113, nakon drugog 123-123, nakon trećeg 130-130, da bi na kraju Atlanta slavila sa 142-139.

Iako su igrali bez bolesnog kapetana Stephena Curryja, košarkaši Golden Statea uspjeli su pobijediti na gostovanju u Portlandu 113-111, uz 33 koša Kevina Duranta i 27 Klaya Thompsona.