Michael Ciaglo-USA TODAY Sports
ISKORISTIO PRILIKU

STRAŠNA PARTIJA KOJOM JE HRVAT NAJAVIO SEZONU IZ SNOVA! HEZONJA BRILJIRAO Čak i protivnički trener nije mogao vjerovati što im je napravio

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. listopad 2019. 11:03

Mario Hezonja na pravi je način zatvorio pripremni dio NBA sezone. U porazu Portlanda od Denvera (104:110) hrvatski je igrač bio najbolji igrač Blazersa s 18 poena (šut 6/11, trice 3/4) uz 6 asistencija, 5 skokova i 1 blokadu.

Portland je odmarao svoje najbolje igrače, Damiana Lillarda i C.J. McColluma, a Hezonja je iskoristio priliku koja mu se pružila. U trećoj četvrtini vodio je svoju momčad do smanjivanja prednosti Denvera, pogađao otvorene trice i organizirao napade, ali su Nuggetsi na kraju ipak došli do pobjede. No, njegova igra nije prošla nezapaženo.

„Nikako nisam zadovoljan obrambenom reakcijom momčadi. Hezonja nam je očitao lekciju”, rekao je nakon utakmice trener Denvera Mike Malone.

Inače, Hezonja je u 5 pripremnih utakmica prosječno ubacivao 10,8 poena te imao 4,8 skoka i 3,2 asistencije uz 50% šuta.

Sinoć su na terenima bili i Dragan Bender te Ivica Zubac. Zubac je startao u porazu Clippersa od Denvera (87:102), igrao 16 minuta te ubacio 2 poena (šut 1/3) uz 3 skoka i 1 asistenciju. Bender je u pobjedi Milwaukeeja nad Minnesotom dobio 3 minute u kojima je upisao tek 1 blokadu.

26. travanj 2024 08:41