SLUŽBENO POTVRĐENO

VELIKI TALENT NAPUŠTA REDOVE HRVATSKOG PRVAKA Lovro Mazalin okušat će se u inozemstvu, seli u Španjolsku

Piše: Igor KrištaforObjavljeno: 23. lipanj 2017. 17:22

Španjolski košarkaški prvoligaš Zaragoza dovela je iz hrvatskog prvaka Cedevite 19-godišnjeg Lovru Mazalina, te je potpisala s njim dvogodišnji ugovor.

Mazalin, krilni igrač visok 204 cm, prošle sezone je bio na posudbi u Zadru. U hrvatskom prvenstvu je bilježio 9,3 koševa, 5,5 skokova i 2,3 asistencije po susretu.

S hrvatskom reprezentacijom do 18 godina osvojio je 2014. brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Turskoj, dok je godinu dana ranije osvojio srebrnu medalju u Latviji.

Mazalin je prvo pojačanje Zaragoze, koja je prošlu sezonu završila na 15. mjestu među 17 klubova prve španjolske lige.

17. travanj 2024 00:06