BERLIN, GERMANY - NOVEMBER 23: Anthony Ujah (R) of Berlin celebrates with teammate Christopher Trimmel after scoring his team's first goal during the Bundesliga match between 1. FC Union Berlin and Borussia Moenchengladbach at Stadion An der Alten Foersterei on November 23, 2019 in Berlin, Germany. (Photo by Matthias Kern/Bongarts/Getty Images)

IZNENAĐENJE U METROPOLI

ŠOK ZA LIDERA BUNDESLIGE, PALI BEZ ISPALJENOG METKA USRED BERLINA Nakon smjene Nike Kovača Bayern igra 'kao navijen', Vukovi slavili s igračem manje

• Hina

• 23.11.2019. u 17:53

• I s privremenim trenerom Hansijem Flickom Bayern je lakoćom dobio Fortunu Düsseldorf. Gosti iz Muenchena već su na poluvremenu vodili sa 3-0 pogocima Pavarda (11), Tolissoa (27) i Gnabryja (34), a pobjedu je zapečatio Coutinho (70).

Hrvatski napadač Ivan Perišić za Bayern je igrao od 63. minute, a u 73. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj nakon kornera otišao iznad gola.

Novak u ligi Union Berlin je na domaćem terenu protiv vodeće Borussije Mönchengladbach slavio sa 2-0 pogocima Nigerijca Anthonyja Ujaha (15) i Šveđanina Sebastiana Anderssona (90+1). To nije prvo iznenađenje koje je priredio Union Berlin, u 3. kolu dobio je Borussiju Dortmund sa 3-1.

Iako je cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje, Wolfsburg je u gostima dobio Eintracht iz Frankfurta sa 2-0 golovima Weghorsta (19) i Joãoa Victora (65). Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo ostao je na klupi za pričuve "vukova".

Večeras Leipzig dočekuje Koeln, a dan ranije Borussia je kiksala na svom stadionu u Dortmundu, protiv "fenjeraša" Paderborna odigrala je 3-3. Stvari su mogli izgledati i puno gore jer je Paderborn nakon prvog poluvremena vodio s 3-0. Borussia se u drugom dijelu ipak spasila poraza pogocima Sancha (47), Witsela (84) i Reusa (90+2).