Screenshot: Reddit
U MANIRI RASNOG STRIJELCA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. listopad 2018. 18:25

U 7. kolu njemačkog nogometnog pvenstva Ante Rebić zabio je sjajan gol za svoj Eintracht u 2:1 pobjedi protiv Hoffenheima.

Igrala se 40. minuta kada je hrvatski reprezentativac zabio za 1:0 vodstvo gostiju. Sjajno je istrčao kontranapad i nakon odličnog dodavanja Luke Jovića odmjerenim udarcem s nekih 25 metara desno iskosa primjetio je istrčalog vrata i mirno ga prebacio u maniri rasnog strijelca.

Rebiću je ovo bio treći ovosezonski bundesligaški gol sezone. Prva tri kola propustio je zbog ozljede, a u posljednja tri kola tresao je suparničke mreže, protiv Borussije Mönchengladbach, Hannovera i sada Hoffenheima.

U 46. minuti Luka Jović je povisio prednost gostiju na 2:0, a u 64. minuti Rebić je Rebić prisilno morao napustiti travnjak zbog dobivenog drugog žutog kartona. Prvi je zaslužio u 31. minuti.

Konačnih 1:2 postavio je Reiss Nelson u 82. minuti. Andrej Kramarić nije zaigrao za Hoffenheim.

23. travanj 2024 22:45