REUTERS/Thomas Niedermueller
DŽOKER S KLUPE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. studeni 2017. 23:03

Završila je prva utakmica 12. kola Bundeslige između Stuttgarta i Borussije Dortmund.

Stuttgart na svojoj Mercedes-Benz Areni pobijedio 2:1, a drugi, pobjednički gol za 'švabe' zabio je bivši igrač zagrebačkog Dinama Josip Brekalo.

U 5. minuti Stuttgart je poveo preko Chadraca Akola, a u 45. minuti na 1:1 je poravnao Maximilian Philipp nakon neiskorištenog jedanaesterca Andrea Schürrlea. U 51. minuti na scenu stupa Brekalo, svega šest minuta po ulasku u igru.

Stuttgart je potegnuo kontru, a 19-godišnji napadač Wolfsburga na posudbi u Stuttgartu ušao je u kazneni prostor iskosa s desne strane, lažnjakom izbacio čuvara i prizemnim udarcem ljevicom poslao loptu u mrežu za svoj premijerni bundesligaški gol.