Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images
BREKALU BOD

Piše: HinaObjavljeno: 01. ožujak 2020. 18:41

U derbiju 24. kola Bundeslige RB Leipzig i Bayer su odigrali 1-1, pa klub iz istočne Njemačke sve više zaostaje za liderom Bayernom.

Gosti iz Leverkusena su poveli preko Leona Baileya (29), a za Leipzig je izjednačio Patrik Schick (32).

Bivši igrač Dinama Dani Olmo ostao je na klupi domaćih. Ovo je Olmu inače treća uzastopna utakmica kako nije odigrao ni minute. Podsjećamo, nije dobio priliku za igru protiv Tottenhama u Ligi prvaka, kao ni protiv Schalkea u Bundesligi. Zadnji je put igrao 15. veljače protiv Werdera.

Leipzig je ostao drugi s 49 bodova, tri manje od vodećeg Bayerna, dok je Bayer peti s 44 boda.

U drugoj utakmici u Berlinu su Union i Wolfsburg igrali 2-2.

Union Berlin je vodio s 2-0 pogocima Anderssona (41) i Friedricha (56), ali je Wolfsburg preko Gerhardta (60) i Weghorsta (81) ipak došao do boda. Josip Brekalo je igrao do 88. minute za Wolfsburg. Wolfsburg je sedmi s 35 bodova, a Union 10. s 30 bodova.

19. travanj 2024 03:03