Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images
18. KOLO BUNDESLIGE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. siječanj 2020. 18:37

Nogometaši Bayerna slavili su u gostima kod Herthe u Berlinu sa 4:0 u 18. kolu njemačkog prvenstva, a vrlo dobru igru pružio je Ivan Perišić koji je upisao gol i asistenciju.

Bayern nije probio obranu Herthe sve do 60. minute kada je Thomas Müller zabio na asistenciju Perišića. U 73. je zabio Robert Lewandowski iz jedanaesterca, u 76. Thiago, a konačnih 4:0 za Bayern postavio je Perišić u 84. minuti.

S desne strane ubacio je Müller, a Perišić je bio najviši u skoku i glavom je probio suparničkog vratara.

Perišiću je to bio četvrti ovosezonski bundesligaški gol, a ukupno je upisao i 4 asistencije.

24. travanj 2024 22:28