Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images
5. KOLO BUNDESLIGE

Piše: HinaObjavljeno: 26. rujan 2018. 00:41

Niko Kovač više nema stopostotni učinak sa svojim Bayernom u Bundesligi.

U 5. kolu Bayern je u Münchenu dočekao Augsburg i očekivalo se da će to biti lagana utakmica za Bavarce. I vodila je Kovačeva momčad 1:0 golom Arjena Robbena iz 48. minute.

Ali u 86. minuti Felix Götze je zabio za 1:1 nakon akcije kojoj je prethodio korner i loše reakcije Bayernove obrane. To je ujedno bio i rezultat kojim je završila utakmica.

Hoffenheim Andreja Kramarića slavio je u gostima kod Hannovera s 3:1, a hrvatski napadač zaigrao je od 65. minute. U trećoj minuti sudačke nadoknade asistirao je Ishaku Belfodilu za treći gol njegove momčadi.

Werder je nastavio s odličnim igrama i pobjedom protiv Herthe sa 3-1 probio se na drugo mjesto Bundeslige. Golove za momčad iz Bremena zabili su Martin Harnik (11), Miloš Veljković (45) i Max Kruse (66-11m), dok je pogodak za goste zabio Javairo Dilrosun (53).

Schalke je doživio i peti poraz, ovoga puta kod Freuburga. Pogodak odluke zabio je Florian Niederlechner u 52. minuti. Schalke je uvjerljivo zadnji s pet poraza i razlikom pogodaka 2-9.

BUNDESLIGA, 5. KOLO, REZULTATI:

Werder Bremen - Hertha 3-1 (Harnik 11, Veljković 45, Kruse 66-11m / Dilrosun 53)

Bayern München - Augsburg 1-1 (Robben 48 / Gotze 88)

Hannover 96 - Hoffenheim 1-3 (Fullkrug 55-11m / Brenet 20, Kaderabek 49, Belfodil)

Freiburg - Schalke 04 1-0 (Niederlechner 52)