screenshot
BRAVO MAJSTORE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. studeni 2018. 22:26

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac za Eintracht iz Frankfurta koji je u prvom susretu 10. kola njemačkog prvenstva kao gost svladao Stuttgart sa 3-0 (2-0).

Rebić je postigao drugi gol na utakmici u 32. minuti kada je neometan glavom s pet metara realizirao centaršut Jovića. Bio je to četvrti Rebićev gol u prvenstvu ove sezone.

Prvi gol postigao je Haller u 11. minuti, a konačni rezultat postavio je Mueller u 89.

Rebić je igrao do 79. minute za Eintracht koji je sada treći sa 17 bodova, dok je Stuttgart posljednji s pet bodova.

Na vrhu je Borussia iz Dortmunda sa 21 bodom, dva više od drugog Bayerna.

23. travanj 2024 09:51