Screenshot
PREKRASAN POTEZ

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je strijelac i asistent u pobjedi Wolfsburga, iako je ušao u igru tek u 77. minuti susreta protiv Herthe.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. kolovoz 2019. 22:02

Nogometaši Wolfsburga slavili su s 3:0 na gostovanju u Berlinu, a drugi gol postigao je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

U sklopu 2. kola Bundeslige Vukovi su poveli protiv Herthe već u 9. minuti kada je najstrožu kaznu realizirao Wout Weghorst.

Brekalo je ušao u 77. minuti, a pet minuta poslije izveo je pravo remek-djelo, i to baš u trenucima kada se lomio susret. Primio je loptu na centru, sjurio se prema golu te nakon mini-slaloma potegao s vrha šesnaesterca i majstorski pogodio donji kut Herthina gola.

U sudačkoj nadoknadi Brekalo je (90+1) asistirao Jérômeu Roussillonu za konačnih 3:0.

Dodajmo i da berlinsku momčad vodi hrvatski trener Ante Čović, a ovo je Herthi prvi poraz u novoj sezoni nakon što su u prvome kolu remizirali s Bayernom.

24. travanj 2024 07:34