REUTERS/Michaela Rehle / REUTERS
BUNDESLIGA

Piše: HinaObjavljeno: 24. veljača 2018. 18:46

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćem remiju svog Hoffenheima protiv Freiburga (1-1) u 24. kolu Bundeslige.

Kramarić je zabio u 57. minuti iz slobodnog udarca, a to mu je sedmi pogodak u sezoni, te peti u posljednje četiri utakmice. Kramarrićev gol ipak nije bio dovoljan za pobjedu jer je u 66. minuti Petersen izjednačio iz penala.

Iznenađenje kola priredila je Hertha koja je kod Bayerna odigrala 0-0, no Bavarci će lako preboliti taj kiks jer imaju čak 20 bodova više od drugoplasirane Borussie.

Eintracht Nike Kovača je izgubio kod Stuttgarta s 1-0, a jedini gol zabio je Thommy već u 13. minuti. Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Eintracht, koji je ostao treći.

Na ljestvici vodi Bayern s 60 bodova, Borussia Dortmund je druga s 40, a Eintracht treća s 39 bodova.