REUTERS/Kai Pfaffenbach
HRVAT PONOVNO BRILJIRA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. prosinac 2018. 17:32

U 14. bundesligaškom kolu Hoffenheim Andreja Kramarića gostovao je kod Wolfsburga i odigrao 2:2, a prvo lice susreta bio je upravo hrvatski napadač.

Ekipa Vatrenog povela je u četvrtoj minuti preko Belfodila kojemu je za vodstvo gostiju asistirao upravo Krama.

Hrvatski reprezentativac je primio jednu loptu na lijevoj strani, sjurio se prema šesnaestercu, stao i onda fenomenalno naciljao suigrača loptom koja je preletjela cijelu obranu domaćina i sjela savršeno na nogu Belfodila.

Gosti su potom autogolom Ermina Bičakčića u 28. vratili domaćine u život, da bi zatim Ginczek tri minute kasnije donio i vodstvo Wolfsburgu.

Mreže su mirovale sve do 71. minute kada svojim pogotkom Kramarić donio bod Hoffenheimu.

Hrvat je tako zabio i u osmoj uzastopnoj utakmici, dok je u 66. minuti kod Wolfsburga u igru ušao Josip Brekalo.

20. travanj 2024 10:07