Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images
KUP NJEMAČKE

Piše: Slaven KižlinObjavljeno: 31. listopad 2018. 00:28

U utorak je odigrano prvih osam utakmica 2. kola Kupa Njemačke. Bayern je slavio na gostovanju kod četvrtoligaša Rödinghausena sa 2:1. Ponovo nije to bila izvedba na razini aktualnog prvaka, ali ono po što su došli, a to je prolazak dalje, obavljeno je s uspjehom.

Moglo je biti puno lakše, već nakon 13 minuta imali su Bavarci dva razlike, golovima Wagnera u 8. minuti, te Müllera s bijele točke. U 23. još jedan penal za goste, no Renato Sanches ga nije iskoristio i onda kao u Mainzu početkom nastavka suparnik je iskoristio početnu uspavanost Bayerna te je preko Meyera smanjio rezultat, no do kraja nisu uspjeli ništa više. Kovaču je ovo 13. pobjeda od 14 utakmica u ovom natjecanju, jedini poraz doživio je 2017. u finalu protiv Borussije D.

U ostalim utakmicama nije bilo iznenađenja, Hannover je uz nastup Josipa Eleza poražen od Wolfsburga, a za goste je Brekalo ostao na klupi.