Christian Kaspar-Bartke/Bongarts/Getty Images
PLANET HRVATSKA

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim koji je u posljednjoj utakmici 23. kola njemačkog prvenstva na gostovanju kod RB Leipziga odigrao 1-1.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. veljača 2019. 22:46

Kramarić, koji je odigrao čitav susret, doveo je Hoffenheim u vodstvo u 22. minuti kada se našao na pravom mjestu nakon što je domaći vratar Gulacsi uspio samo odbiti udarac Belfodila, no bod domaćima spasio je Orban u 89. minuti.

Bio je ovo deveti Kramarićev gol ove sezone u Bundesligi.

Hoffenheim je ostao osmi na ljestvici sa 34 boda, dva manje od sedmog Bayera, a dva više od devetog Werdera i 10. Herthe, dok je RB Leipzig četvrti sa 42 boda, jednim manje od treće Borussije iz Moenchengladbacha.

Na vrhu je Borussia iz Dortmunda sa 54 boda, tri više od drugog Bayerna.

26. travanj 2024 12:33