screesnhot
TAKO TO RADI KRAMA...

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. listopad 2019. 21:43

Hoffenheim je u 8. kolu Bundeslige na Wirsol Rhein-Neckar Areni dočekao Schalke 04.

Vijest koja će obradovati Zlatka Dalića i sve navijače Vatrenih je da se hrvatski napadač Andrej Kramarić ne samo vratio nakon ozljede, nego i u povratničkom susretu zatresao mrežu.

Igrala se 72. minuta kada je akciju poveo Togoanac Ihlas Bebou, sjurio se u šesnaesterac gostiju i opalio po golu. Vratar Schalkea Alexander Nübel njegov je udarac obranio, a Krama je 'nanjušio' kamo će se lopta odbiti te ju je hladnokrvno pospremio u mrežu.

Kramariću je ovo prva utakmica nakon četiri mjeseca neigranja, a izbornika Dalića njegova će forma svakako obradovati uoči važnog dvoboja protiv Slovačke u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Hoffenheim je slavio s 2:0, a pobjedu je potvrdio togoanski napadač Bebou pogotkom u 85. minuti.

19. travanj 2024 19:12