MUNICH, GERMANY - OCTOBER 05: Niko Kovac, Head Coach of FC Bayern Munich gives his team instructions during the Bundesliga match between FC Bayern Muenchen and TSG 1899 Hoffenheim at Allianz Arena on October 05, 2019 in Munich, Germany. (Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images)

7. KOLO BUNDESLIGE

• Sportske Novosti

• 05.10.2019. u 17:24

• Sedmo kolo Bundeslige definitivno je bilo puno iznenađenja.

Bayern Nike Kovača kod kuće je izgubio od Hoffenheima (Kramarić nije bio u kadru) s 2:1 svega nekoliko dana nakon superuvjerljivog slavlja u gostima kod Tottenhama (7:2) u Ligi prvaka. Bio je to rezultat koji je uistinu malo tko mogao očekivati. Naime, Hoffenheim je do ovog kola imao svega jednu pobjedu u šest kola.

U 54. minuti Armenac Sargis Adamyan je doveo Hoffenheim u vodstvo, Robert Lewandowski zabio je za izjednačenje u 73., a isti je igrač donio pobjedu Hoffenheimu golom u 79. minuti.

Ivan Perišić zaigrao je za Bayern od 60. minute.

Unatoč porazu Bayern je ostao vodeći jer Borussia Dormund nije uspjela slaviti kod Freiburga,koji je na 2-2 izjednačio u 90. minuti autogolom Akandjia. U derbiju su Bayer i Leipzig odigrali 1-1, pa Bayern, Borussia (D), Leipzig i Bayer imaju po 14 bodova na čelu ljestvice.