screenshot youtube
KOVAČ JURI PREMA LIGI PRVAKA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. ožujak 2018. 17:35

Eintracht iz Frankfurta Nike Kovača odigrao je utakmicu 27. kola njemačke Bundeslige i slavio na domaćem terenu protiv Mainza 3:0.

Domaćin je poveo već nakon šest minuta susreta preko Boateng, a već u 26. minuti strijelac je bio Jović nakon asistencije hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

Vatreni se do kraja poluvremena pobrinuo da se i sam upiše na listu strijelaca kada je u 41. minuti po treći put poslao gostujućeg vratara po loptu u mrežu.

Primio je Rebić jednu loptu na tridesetak metara od gola i zatim opalio s dvadesetak u sami desni kut za 3:0 što se u konačnici pokazalo kao i konačni rezultat.

18. travanj 2024 10:46