WOLFSBURG, GERMANY - OCTOBER 29: Tin Jedvaj #16 of Leverkusen celebrate with team mate Kevin Kampl after the Bundesliga match between VfL Wolfsburg and Bayer 04 Leverkusen at Volkswagen Arena on October 29, 2016 in Wolfsburg, Germany. (Photo by Martin Rose/Bongarts/Getty Images)
Martin Rose/Bongarts/Getty Images / Bongarts/Getty Images

GOL ZA TRI BODA

• Sportske novosti

• 29.10.2016. u 17:50

• Bayer Leverkusen je pobijedio Wolfsburg 2:1 na gostovanju, a strijelac pobjedničkog gola je bio hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj.

Jedvaj je zabio u 83. minuti za konačnih 2:1, a to mu je prvi pogodak u sezoni. Leverkusen sada ima 13 bodova nakon 9 kola, a ovo im je četvrta pobjeda. U vodstvo je došao domaćin preko Arnolda u 37. minuti, a izjednačio je Mehmedi u 79. minuti. Inače, Jedvaj je u posljednje vrijeme trpio kritike trenera, ali je ovim pogotkom, vjerujemo, barem malo kupio njegovo povjerenje.

Wolfsburg se pak nalazi u očajnoj situaciji, u zoni ispadanja, a još lani su bili sudionici četvrtfinala Lige prvaka.

Ostale utakmice;

BORUSSIA M. - EINTRACHT 0:0, MAINZ - INGOLSTADT 2:0 (Malli 51-11m, Öztunali 85), WOLFSBURG - BAYER 1:2 (Arnold 37/Mehmedi 79, Jedvaj 84), AUGSBURG - BAYERN 1:3 (Koo 67/Lewandowski 19, 48, Robben 21), WERDER - FREIBURG 1:3 (Garcia 67/Philipp 29, Grifo 39-11m, Abrashi 75), DARMSTADT - RB LEIPZIG 0:2 (Sabitzer 57, 82)