Josip Brekalo
 Maja Hitij/Bongarts/Getty Images) / Maja Hitij Bongarts/Getty Images
BRAVO MAJSTORE

NEVJEROJATAN POGODAK DALIĆEVOG DŽOKERA U VELIKOJ POBJEDI Vatreni pogodio iz nemoguće situacije! Vratar samo pogledom ispratio loptu u mrežu

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. veljača 2020. 23:57

Momčad Wolfsburga je kod kuće u prvoj utakmici šesnaestine finala stigla do pobjede (2:1) protiv Malmoa i tako stekla barem malu prednost uoči odlaska u Švedsku.

Nakon što se na poluvrijeme otišlo bez pogodaka, u nastavku susreta nije dobro krenulo za Vukove. Već nakon dvije minute mrežu domaćina zatresao je Thelin iz jedanaesterca, ali zatim se ukazao hrvatski nogometni reprezentativac Josip Brekalo.

Veliku borbenost i upornost pokazao je Hrvat u akciji koju je zapravo sam kreirao, a u konačnici ga je Octavio sjajno proigrao da bi potom Vatreni ušao u kazneni prostor i poslao loptu u gornji lijevi kut za izjednačenje.

Nijemci su u 62. minuti stigli do potpunog preokreta kada je Arnold ubacio iz slobodnog udarca, a Admir Mehmedi glavom pogodio donji lijevi kut za 2:1.

23. travanj 2024 10:47