Screenshot: Youtube
PRIPREMA ZA EUROPU

Hajduk je pobijedio ruski Rostov 4:0 u prijateljskoj utakmici za novu sezonu.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. srpanj 2018. 21:04

Hajduk – Rostov 4:0 (2:0) (Hamza 22', Caktaš 34'-11m, Ivanovski 59', Gyurcso 70')

Hajduk: Posavec - Juranović, Mikulić, Lopez (od 60. Memolla), Fomitschow (od 75. Bradarić) – Hamza (od 75. Jurić), Caktaš, Palaversa (od 60. Nejašmić) – Gyurcso (od 75. Špikić), Ivanovski (od 60. Delić), Tudor (od 75. Kreković).

Klupa: Ljubić, Šego, Delić, Nejašmić, S. Jurić, Memolla, Bradarić, Šehić, Kreković, Špikić.

Rostov: Abaev - Parshivlyuk, Sigurdsson, Yusupov, Sigurdarson - Ionov, Mirzov - Ingason, Saletros, Logashov – Gatcan.

Posljednja pripremna utakmica uoči početka nove natjecateljske sezone igrala se u austrijskom Judenburgu. Bila je to izvrsna prilika za trenera Željka Kopića da posloži sastav za europsku premijeru u novoj sezoni.

Hajduk je poveo u 22. minuti izvrsnim pogotkom Hamze s dvadesetak metara. "Bijeli" su povećali vodstvo nakon što je na Ivanovskom napravljen prekršaj u kaznenom prostoru, a siguran je iz jedanaesterca bio kapetan Mijo Caktaš u 34. minuti.

U 63. minuti susreta Hajduk je poveo 3:0 nakon gola Ivanovskog. Gyurcso je presjekao jednu loptu koja je ispala odlična asistencija za centarfora Hajduka.

Na 4:0 povisio je Gyurcso na asistenciju Tudora s desne strane.

23. travanj 2024 23:36