screenshot youtube
VRATOLOMIJE NA STADIONU PARTIZANA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. kolovoz 2018. 21:56

U prvoj utakmici doigravanja Europske lige u Beogradu su Partizan i Bešiktaš remizirali rezultatom 1:1. Ricardo Jorge Pires Gomes doveo je Partizan u vodstvo u 14. minuti, a samo minutu nakon toga izjednačio je Tolgay Arslan.

Utakmicu su obilježile dramatične scene kada se jedan domaći navijač srušio na tribinama, zatim brojni zvižduci upućeni našem reprezenativcu Domagoju Vidi, ali i fantastične majstorije portugalskog virtuoza Ricarda Quaresme. 34-godišnji Portugalac u dresu Bešiktaša izluđivao je braniče Partizana svojim potezima, a dio njegovih čarolija pogledajte u videozapisu.

Podsjećamo, upravo je Quaresma bio ključan u utakmici Hrvatske i Portugala u osmini finala Eurospkog prvenstva prije dvije godine kada je svojim pogotkom u produžecima poslao Vatrene kući.

20. travanj 2024 00:37