Screenshot: Youtube
PRESUDILA GOL TEHNOLOGIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. listopad 2018. 22:48

Sjajno su nogometaši Dinama odigrali na gostovanju kod Anderlechta u Bruxellesu u utakmici 2. kola skupine D Europske lige.

Na kraju je hrvatski prvak slavio s 2:0, uvjerljivo zasjeo na vrh skupine s maksimalnih 6 bodova, a pobjeda Modrih mogla je biti i puno uvjerljivija.

Puno su se Modri ispromašivali, a jedna od najboljih akcija odigrana je u 23. minuti. Tada su sjajno kombinirali Gojak i Oršić, potonji je poslužio suigrača petom, ali izostao je pravi udarac. Preciznije, vratar Didillon je obranio udarac Gojaka. Prava šteta, jer bila je to izvrsna akcija.

U 49. minuti pak je Hajrović pucao glavom, a vratar Anderlechta je jedva uspio obraniti. Modri su tražili gol, ali sudac se nije oglasio. Gol tehnologija pokazala je da lopta ipak nije u potpunosti prešla crtu iako se u prvi mah činilo da je.

Dinamove utakmice u Europskoj ligi gledajte na MAXtv-u, a informacije o sportskim paketima pronađite ovdje.

26. travanj 2024 04:42