Screenshot: Reddit
RANGERSI UVJERLJIVI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. srpanj 2019. 22:17

Nogometaši Glasgow Rangersa slavili su sa 4:0 na gostovanju kod gibraltarskog St. Josepha u prvoj utakmici 1. pretkola Europske lige i tako praktički osigurali plasman dalje i uoči uzvrata.

Svi su golovi postignuti u drugom poluvremenu. Jack Ryan u 50., Sheyi Odo u 56., Connor Goldson u 68. i Alfredo Morelos u 77. minuti bili su strijelci za Rangerse, a Bornu Barišića milimetri su dijelili da se upiše među strijelce.

Igrala se 68. minuta kada je Barišić majstorski izveo slobodan udarac, ali je suparnički vratar uz pomoć vratnice loptu uspio zaustaviti na crti. Na odbijanac je naletio Goldson i njemu je na kraju pripisan gol iako se prvotno činilo da je Barišić strijelac.

Barišić je asistirao Jacku za prvi, a na kraju mu je upisana i asistencija za treći gol na utakmici. Dvije asistencije je upisao i James Tavernier.

Barišić i Nikola Katić odigrali su svih 90 minuta za Rangerse.

25. travanj 2024 12:46