Screenshot
NIŠTA NIJE SPORNO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 29. rujan 2017. 11:33

Teško je treneru i igračima Rijeke pao šokantan 3:2 poraz od Milana u sudačkoj nadoknadi ovoga četvrtka, a još će im teže biti kad u miru pogledaju snimku pobjedničkog gola Cutronea u 93. minuti.

Rijeka je s dva pogotka u drugom poluvremenu stigla do senzacionalnog rezultata protiv Milana na San Siru, imali su Riječani 2:2 i samo pet minuta sudačke nadoknade do osvajanja prvog boda u Europskoj ligi ove sezone, a onda se ukazao Cutrone i zabio za pobjedu.

Ipak, ponovljena snimka otrkiva da se radilo o čistom zaleđu i da je Rijeka teško oštećena. Potvrdio je to nakon gledanja usporene snimke i Mateo Beusan, HTV-ovo Oko sokolovo.

"Ne samo da je ruka u zaleđu, nego je i dio tijela i glava. To je čisto zaleđe", potvrdio je beusan.

Pogledajte gdje je bio Cutrone u trenutku upućivanja lopte.

19. travanj 2024 16:15