Pula, 161217.
Utakmica 1 HNL izmedju NK Istra 1961 i Osijek S.D.D. odigrana na gradskom stadionu Aldo Drosina. Na fotografiji: Kenan Hadjic i Grezda Eros.
CROPIX

1. HNL

• 16.12.2017. u 19:05

• U drugoj utakmici subotnjeg programa 20. kola Prve HNL nogometaši Istre 1961 i Osijeka su u Puli odigrali bez pobjednika 1-1 (0-0).

Domaća momčad je u 52. minuti povela pogotkom Prelčeca. U 71. minuti Mirko Marić je postigao gol kojim je drugoplasirani Osijek ipak došao do jednog boda.

U 84. minuti je zbog drugog žutog kartona isključen kapetan Istre Kenan Hadžić, ali gosti u preostalom vremenu nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost na travnjaku.

Utakmicu na stadionu Aldo Drosina pratilo je oko 300 gledatelja, a sudio je Goran Gabrilo iz Splita.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Dinamo je na Maksimiru sa 1-0 svladao Cibaliju pogotkom Henriqueza u 79. minuti.