CROPIX
1. HNL

Piše: HinaObjavljeno: 16. prosinac 2017. 20:05

U drugoj utakmici subotnjeg programa 20. kola Prve HNL nogometaši Istre 1961 i Osijeka su u Puli odigrali bez pobjednika 1-1 (0-0).

Domaća momčad je u 52. minuti povela pogotkom Prelčeca. U 71. minuti Mirko Marić je postigao gol kojim je drugoplasirani Osijek ipak došao do jednog boda.

U 84. minuti je zbog drugog žutog kartona isključen kapetan Istre Kenan Hadžić, ali gosti u preostalom vremenu nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost na travnjaku.

Utakmicu na stadionu Aldo Drosina pratilo je oko 300 gledatelja, a sudio je Goran Gabrilo iz Splita.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Dinamo je na Maksimiru sa 1-0 svladao Cibaliju pogotkom Henriqueza u 79. minuti.

23. travanj 2024 06:25