Luka Gerlanc / CROPIX
PRVI ČETVRTFINALISTI

Piše: HinaObjavljeno: 30. listopad 2018. 20:28

Nogometaši Lokomotive i Intera prvi su osigurali četvrtfinale Hrvatskog kupa. Lokomotiva je slavila kod drugoligaša Zadra s 3-1, dok je Inter u Zaprešiću pobijedio pulsku Istru 1961 s 2-1.

Lokomotiva je gostovala u Zadru, a domaćin je poveo golom Blaževića već u 2. minuti.

No, zagrebački sastav uspio je preokrenuti i golovima Uzunija (22), Krstanovića (45) i Datkovića (55) doći do plasmana u četvrtinale.

U Zaprešiću je u jedinome međusobnom okršaju prvoligaša u osmini finala Inter bio bolji s 2-1 od Puljana.

RASPORED OSMINE FINALA U SRIJEDU: Prijenosi Dinama, Hajduka i Rijeke na HNTV-u!

Zelina - Dinamo (14 sati, stadion Sv. Ivan Zelina) - UŽIVO NA HNTV-u

Šibenik - Hajduk (16 sati, stadion Šubićevac) - UŽIVO NA HNTV-u

Varaždin - Rijeka (19 sati, stadion NK Varaždin) - UŽIVO NA HNTV-u

Nakon utakmice Varaždin – Rijeka, HNTV priprema i posebnu emisiju s izvještajima sa svih kup utakmica.