Screenshot (ArenaSport)
U HRVATSKOJ TO NE PROLAZI

GLUPOST DANA MLADOG HAJDUKOVCA Junior Bijelih zatresao mrežu pa zaradio izravni crveni zbog Ronaldove proslave koja je postala hit

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. ožujak 2019. 20:34

Juniori Hajduka svladali su u gostima Hrvatski Dragovoljac s 3:1 u 18. kolu Prve juniorske HNL, a o jednoj će se situaciji iz drugog poluvremena još jako dugo pričati.

Bijele je u vodstvo doveo Šarić u 37. minuti, na 1:1 je izjednačio Radoš iz jedanaesterca u nadoknadi prvog dijela, a potom su Giljanović (54') i Lauš (56') zaključili utakmicu koja će se pamtiti upravo po proslavi ovog posljednjeg pogotka.

Naime mladi hajdukovac Tino Blaž Lauš postigao je pogodak nakon lijepe asistencije Šarića s lijeve strane, a gol je proslavio u stilu Cristiana Ronalda i Diega Simeonea.

Prema ocjeni suca Vučkovića to je slavlje bilo neprimjereno i Laušu je dodijeljen izravni crveni karton.

23. travanj 2024 12:19