cropix
HAJDUK - RNK SPLIT 1-2

Golovima Roga i Cikalleshija RNK Split došao do prve pobjede na Poljudu

Split je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto sa 32 boda, jednim manje od petog Zagreba, a dva više od sedmog Slaven Belupa, dok je Hajduk ostao četvrti sa 37 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 03. travanj 2015. 15:31

Nogometaši Splita su u susretu 27. kola Prve HNL kao gosti svladali gradskog suparnika Hajduk sa 2-1 (0-1).

Hajduk je poveo golom Milevskog (37), na 1-1 poravnao je Rog (56), da bi pobjedu Splitu osigurao Cikalleshi (84-11m).

Pred 5.000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Marić iz Daruvara.

Split je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto sa 32 boda, jednim manje od petog Zagreba, a dva više od sedmog Slaven Belupa, dok je Hajduk ostao četvrti sa 37 bodova, četiri manje od treće Lokomotive. Na vrhu je Dinamo sa 67 bodova, druga Rijeka ima 53.

HAJDUK - RNK SPLIT 1-2 (Milevskij 37 / Rog 56, Cikalleshi 84)

Sastavi:

Hajduk: Ranilović, Vršajević, Milović, Maloča, Jozinović, Vuković, Caktaš, Sušić, Mezga, Balić, Milevski

RNK Split: Zagorac - Radotić, Galović, Vrgoč, Woon - Blagojević, Vidović - Bagarić, Rog, Erceg - Cikalleshi.

Prijenos uživo!

Kraj utakmice!

84. minuta - GOOOOL!!! Cikalleshi je realizirao jedanaesterac koji je prekršajem skrivio Ranilović.

56. minuta - GOOOL!!! Marko Rog zabio je za izjednačenje rezultata!

Kraj prvog dijela!

37. minuta - GOOOOL!!! Artem Milveskij zabio je na dodavanje Jozinovića u kaznenom prostoru - Ukrajinac nije imao težak posao, prkatički je samo podmetnuo nogu.

24. minuta - Pokušaj Andrije Balića odbio se od obrane Splita u ruke vratara Zagorca.

10. minuta - Caktaš je iz slobodnog udarca uputio udarac pored same vratnice!

Utakmica je počela!

REZULTATI 27. KOLA PRVE HNL

Četvrtak:

Slaven Belupo - Osijek 2-1 (Mihaljević 17, Crepulja 89 / Peev 14)

Petak:

Istra 1961 - Zagreb 2-1 (Radonjić 72, 74-11m / Stepčić 7)

Lokomotiva - Zadar 1-5 (Kolar 42 / Gabrić 18, Bartolec 58-ag, Krstanović 65-11m, 70, 75-11m)