screenshot
PRIJATELJSKA NA HITREC-KACIANU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. ožujak 2019. 14:29

Nakon ispadanja u osmini finala Europske lige od Benfice i slavlja protiv Gorice u posljednjem kolu Prve HNL, nogometaši Dinama su iskoristili reprezentativnu stanku za prijateljski ogled protiv slovenske Mure na Hitrec-Kacianu.

Nenad Bjelica odlučio je dati priliku i onima koji su ostali na treninzima tijekom stanke te nekolicini igrača iz mlađih kategorija. Modri su poveli pogotkom Mislava Oršića u 18. minuti susreta. Odlično je Dinamov veznjak pucao s ruba kaznenog prostora, a vratar gostiju nije imao nikakve šanse.

Do kraja poluvremena mrežu Mure zatresao je i Komnen Andrić u 26. minuti. Izgledalo je kako će Dinamo lako stići do nove pobjede, ali su se gosti u potpunosti vratili u nastavku i s dva pogotka postavili konačnih 2:2.

19. travanj 2024 11:27