MINUTA ŠUTNJE ZA PAMIĆA

Olimpijini navijači priredili sačekušu Armadi, Rijeka stigla do uvjerljive pobjede

Piše: Daniel VukušićObjavljeno: 22. lipanj 2013. 22:19

Prijateljska utakmica Rijeke i Olimpije kasnila je 40-ak minuta zbog divljačkog napada 30 ljubljanskih na desetak riječkih navijača (prošlo je bez težih ozljeda).

Nasilnici su oštetili i Rijekin autobus i klupski kombi te se razbježali nakon 15 minuta divljanja, a policija je došla - pola sata nakon napada?! Uoči samog susreta minutom šutnje odana je počast preminulom Alenu Pamiću.

Nogomet je nakon svega pao u drugi plan no u 90 minuta Rijeka je Olimpiju razbila golovima Kneževića (glavom nakon Sharbinijeva kornera), Benka (lobom nakon asistencije mladog Nigerijca Ajayija), Kvržića (s 10-ak metara nakon ubačaja Brezovca s desne strane) i Alispahića (sa 16 metara na Kvržićevu asistenciju).

Rijeka-Olimpija 4:0

Kranj, igralište NK Kranj. Gledatelja 200. Sudac: David Šmajc (Kranj).

Strijelci: 1:0 Knežević (15), 2:0 Benko (29), 3:0 Kvržić (72), 4:0 Alispahić (87).

Rijeka: Vargić - Tomečak (od 70. Lešković), Knežević (od 75. Mujanović), Marić, Bertoša (od 56. Boras) - Jugović (od 56. Brezovec(, Zlomislić (od 56. Alispahić), Maleš (od 60. Pokrivač), Sharbini (od 50. Kvržić) - Benko (od 60. Čulina), Ajayi (od 50. Pilčić). Trener: Matjaž Kek.

Olimpija: Džafić - Jović, Delamea, Zarifović, Bagarić - Zeba, Omladić, Trifković, Etame - Đurković, Valenčič. Trener: Andrej Razdrh

16. travanj 2024 09:09