CROPIX
HNL

OSIJEK SE PROTIV SKROMNOG INTERA U ZAPREŠIĆU VRATIO NA POBJEDNIČKI KOLOSIJEK Bočkaj čudesno pogodio iz prekida

Piše: HinaObjavljeno: 29. rujan 2018. 23:06

U susretu 9. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Osijeka slavili protiv Intera s 3:0, došli na drugo mjesto ljestvice, te se nakon dvije utakmice u prvenstvu vratili na pobjednički kolosijek.

U Zaprešiću je sasvim zasluženo slavio protiv neprepoznatljivog Intera sa 3:0. Napokon je klub s Drave prekinuo crni niz kod interovaca, tri utakmice nisu ovdje znali za pobjedu, ali eto, i tome je došao kraj...

Osječani su poveli u 67. minuti pogotkom Mirka Marića. U 70. minuti isključen je domaći igrač Vedran Dalić, a Petar Bočkaj je minutu kasnije iz slobodnog udarca ispod "živog zida" prekrasno pogodio za 2-0. Dvije minute prije kraja novoušli Gabrijel Boban zabija za konačnih 3-0 za Osijek.

Osječani su sada drugi sa 17 bodova, četiri manje od vodećeg Dinama, dok je Inter osmi sa 7 bodova.

20. travanj 2024 13:43