17. KOLO

OSIJEK SLAVIO NA GOSTOVANJU KOD GORICE Zekićeva momčad preokretom do slavlja, Grgić zabio za pobjedu i skok na treće mjesto

U susretu 17. kola Prve HNL Osijek je na gostovanju pobijedio Goricu sa 2-1 (1-1).
Piše: HinaObjavljeno: 09. prosinac 2018. 20:37

Gorica i Osijek su odigrali zanimljivu utakmicu, a na koncu su slavili gosti skočivši s tri nova boda na treće mjesto na ljestvici.

Domaćin je došao u vodstvo u 12. minuti. Lukasz Zwolinski je odlično asistirao Joeyja Suka koji je izašao ispred Marka Malenice i mirno pogodio mrežu gostiju. Izjednačio je Marko Marić iz kaznenog udarca u 40. minuti, a gosti su okrenuli rezultat u 74. minuti golom Alena Grgića. Petar Bočkaj je ubacio iz prekida, a loptu je na drugoj vratnicu sjajno zahvatio Grgić i smjestio je neobranjivo pod samu gredu.

Gorica je umalo izjednačila u 84. minuti, ali je Faruku Miya pogodio vratnicu. U posljednjim trenucima susreta domaćin je ostao s igračem manje nakon što je Mario Marina isključen zbog drugog žutog kartona.