Screenshot
PRAVI POKLON

POGLEDAJTE VELIKI KIKS KOJI JE ODLUČIO NAJVEĆI HRVATSKI DERBI Neizvjestan okršaj presudio je jedan trenutak dekoncentracije

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. travanj 2018. 22:00

Bio je to sjajan derbi za gledatelje, ocjena je glavnih protagonista i stručnjaka nakon utakmice Hajduka i Dinama na Poljudu.

Slavio je Dinamo s 2:1, pobjegao na plus 8 i vratio izvjesnost u prvenstvo, a na kraju je presudila jedna velika pogreška.

Hajduk je kod rezultata 1:1 sjajno otvorio drugo poluvrijeme, Splićani su u prvih pet minuta nastavka promašili dva zicera, odnosno spašavao je Modre vratar Livaković nakon sjajnih intervencija na udarce Futacsa i Saida u 48., odnosno 50. minuti.

Ali kazna je na kraju stigla u 61. minuti kada je Gavranović iskoristio Saidov poklon.

Ćorić je ubacio iz kornera, a Said je promašio loptu na njezinom putu prema petercu. Pokazalo se da je to bila ključna pogreška jer je Gavranović bio najspretniji i svojim drugim golom postavio je konačnih 2:1.