Od veljače i poraza na gostovanju u Osijeku (2-1), Rijeka je nabujala. U četiri kola koja su slijedila “bijeli” su osvojili 12 bodova, zabili 15, a primili samo tri gola.
- Nakon priprema u Portugalu govorio sam da ova ekipa ima snage i znanja, i da neće puno trebati da ponovno vratimo onu prepoznatljivu igru. Mislim da u ovom proljetnom dijelu igramo najbolji nogomet u HNL-u i idemo po još jednu pobjedu, po nova tri boda, pojasnio je Dario Župarić.
Tijekom reprezentativne pauze Rijeka je odigrala pripremnu utakmicu s četvrtoligašem iz Novog Vinodolskog (7-0) koju je zbog ozljede preskočio Heber. Brazilac bi ipak trebao biti spreman za derbi dok je upitan Kvržić koji je nakon samo pet minuta napustio teren.

U Splitu zasigurno neće zaigrati Leovac (žuti kartoni), što znači da se na lijevu poziciju u obrani vraća Zuta, dok za desnu stranu konkuriraju Raspopović i Mavrias koji su dobili svaki po jedno poluvrijeme protiv Vinodola. Posebno pitanje je spremnost Bradarića koji će nakon povratka s reprezentativnih obaveza imati vremena tek da promijeni prtljagu.
- Moramo krenuti koncentrirano, i ne sumnjam da ćemo slaviti na Poljudu - uvjeren je Župarić










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....