PRIPREMNI SUSRETI

U Varaždinu su prijateljsku utakmicu odigrali GNK Dinamo i NK Varaždin. Dinamo je slavio s 2:1 u posljednjoj provjeri uoči početka nove sezone.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. srpanj 2018. 21:41

VARAŽDIN - DINAMO 1:2 (Jertec 39' / Hodžić 12', Perić 51')

Varaždin: Mrmić - Čelić, Hranilović, Kulenović, Senić, Perković - Brezovec, Jertec, Drožđek - Sačer, Golubar

Trener: Miljenko Mumlek

Dinamo: Zagorac - Moharrami, Rrahmani, Perić, Lecjaks - Šunjić - Hajrović, Fiolić, Knežević, Menalo - Hodžić

Trener: Nenad Bjelica

Poveo je Dinamo u 12. minuti golom Hodžića, a domaći su izjednačili u 39. golom Jerteca.

U drugome poluvremenu dinamovci su uspjeli postići još jedan pogodak i time riješiti utakmicu. Gol odluke postigao je Perić u 51. minuti.

Prijateljska utakmica odigrana je povodom 17. godišnjice smrti Andjelka Herjavca, nekadašnjeg predsjednika NK Varteksa.

Varazdin, 200718.
Utakmoca izmedju Nk Varazdin i Dinama povodom 17 god. smrti Andjelka Herjavca predsjednika Varteksa. Zlatko Dalic predao je familiji suprugi Bojani i kcerima Lani i Emi dres sa potpisima reprezentativaca. Dinamovci su predali dres sa potpisima 14 reprezentativaca koji su igrali na SP-u.
Na fotografiji:

Zlatko Dalić poklonio je obitelji Herjavec - supruzi Bojani i kćerima Lani i Emi - dres s potpisima reprezentativaca. Dinamovci su poklonili dres s potpisima 14 reprezentativaca koji su igrali na SP-u.

Istovremeno je Rijeka na Rujevici u svojoj generalki pred početak sezone deklasirala Zadar s 9:1. Trostruki strijelac za Rijeku bio je Pavičić, (4', 12', 44'), dva su gola zabili Heber (27', 33'), Acosty (46', 51'), a po jedan Gorgon (69') i Puljić (76'). Jedini strijelac za Zadar bio je Torbarina u 55. minuti.

16. travanj 2024 17:44