Istra
 Matija Djanjesic / CROPIX / CROPIX
HEBER DVOSTRUKI ASISTENT

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. studeni 2018. 18:24

Nogometaši Rijeke pobijedili su kao gosti Istru 1961 u utakmici 14. kola Prve HNL s 2:1 (2:0).

U 7. minuti Heber je s lijeve strane ubacio na kut peterca, gdje je Čolak preduhitrio Oneta i iz prve prizemno plasirao loptu u mrežu.

U 35. minuti opet je Heber s lijeva centrirao, a ispred peterca je Kvržić majstorski prebacio Oneta i lagano uputio loptu u mrežu.

Domaći su uspjeli smanjiti vodstvo Rijeke u 88. minuti, Sluga je uposlio Escovala, koji je olako shvatio Perića-Komšića, pa mu je ovaj uzeo loptu i plasirao pored riječkog vratara u mrežu.

Susret je odigran na stadionu Aldo Drosina, a sudio je pred 600 gledatelja Goran Gabrilo iz Splita.

Rijeka je ovom pobjedom zadržala peto mjesto s 24 boda, a Puljani su također zadržali svoje, pretposljednje, deveto mjesto s devet bodova u 14 kola.

20. travanj 2024 00:49