Screenshot: Youtube
ZAISTA IMPRESIVNO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 11. veljača 2018. 18:32

Hajdukov napadač Franck Ohandza odigrao je utakmicu za pamćenje u Vinkovcima.

Hajduk je s visokih 5:0 pobijedio Cibaliju u 21. kolu Prve HNL, a kamerunski napadač je jednostavno briljirao upisavši dva gola i dvije asistencije.

Nekih njegovih poteza ne bi se posramili niti u Ligama petice, a prije svega tu mislimo na asistenciju za drugi gol na susretu koji je zabio Caktaš, te četvrti Hajdukov, a njegov prvi gol na susretu.

U 63. minuti Ohandza je povukao akciju sa svoje polovice, prevario dvojicu igrača Cibalije, te uposlio Caktaša koji potom trese mrežu, a u 76. minuti je sjajnim varkama izbacio jednog čuvara, pa pokraj drugoga poentirao pod gredu za 4:0.

Zaista impresivni potezi i utakmica koju će Ohandza dugo pamtiti...