Reuters/Andrew Couldridge
INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

INTER POBIJEDIO TOTTENHAM Ivan Perišić i Marcelo Brozović od prve minute sudjelovali u slavlju Spursa, presudili su jedanaesterci

Piše: Gianluca StarčićObjavljeno: 04. kolovoz 2019. 20:52

Inter je u sklopu International Champions Cupa nakon izvođenja kaznenih udaraca bio bolji od domaćina Tottenhama. Nakon regularnih 90 minuta bilo je 1:1, a golove su postizali Lucas, koji je u trećoj minuti doveo Spurse, te Sensi koji je u 36. minuti poravnao rezultat.

U lutriji jedanaesteraca neprecizni su kod Tottenhama bili Eriksen i Skipp, dok su kod Nerazzurra zabili svi osim Puscasa što je bilo dovoljno za pobjedu.

Inače, Marcelo Brozović i Ivan Perišić krenuli su od prve minute kod Intera, Perišić je igrao do 74. minute, kad ga je zamijenio već spomenuti Puscas, dok je Brzović izašao u 84. minuti.

18. travanj 2024 05:58