Marco Luzzani/Getty Images
DVA GOLA U 16 MINUTA

KAKAV DEBI NOVOG NAPADAČA MILANA U prvijencu za 'Rossonere' srušio Napoli za polufinale Talijanskog kupa

Piše: HinaObjavljeno: 29. siječanj 2019. 23:45

Krzysztof Piatek teško je mogao zamisliti bolji debi u dresu Milana.

Novi napadač 'Rossonera', koji je stigao za 35 milijuna eura odštete iz Genoe, zabio je oba gola za 2:0 pobjedu svoje momčadi na San Siru u četvrtfinalu Talijanskog kupa protiv Napolija.

Poljak je u 11. minuti iskoristio pogrešku gostujućeg obrambenog igrača Nikole Maksimovića, sam se sjurio prema vrataru Meretu i poslao loptu u mrežu. U 27. minuti je Poljak s lijeve strane kaznenog prostora snažnim i preciznim udarcem pogodio suprotni kut Napolijevih vrata za 2-0.

Suparnik Milana u polufinalu Talijanskog kupa bit će pobjednik okršaja između Intera i Lazija.

U srijedu su na rasporedu još dvije utakmice, Fiorentina - Roma i Atalanta - Juventus, dok će posljednji polufinalist biti poznat u četvrtak, nakon dvoboja Inter - Lazio.

U polufinalu će se igrati dvije utakmice. Prvi dvoboji su na rasporedu 27. veljače, a uzvrati će biti odigrani tek 24. travnja.

Finale je na programu 15. svibnja, a bit će odigrano na rimskom Olimpicu.

24. travanj 2024 19:24