Screenshot/Instagram
IMA 40 I 'RASTURA'

'KLASA JE VJEČNA! MA, DAJTE MI 11 OBILINOVIĆA I OSVOJIT ĆU LIGU!' Popularni Žorž ušao u igru i zatresao mrežu nakon samo dvije minute

Popularni Žorž ušao je u utakmicu u 47. minuti, da bi zabio već dvije minute kasnije...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. rujan 2019. 11:00

Romano Obilinović se ne zaustavlja. Bivši igrač Hajduka i u 41. godini života pokazuje "klasu", a ovoga puta trebalo mu je samo - dvije minute...

"Klasa je vječna! Dajte mi 11 Obilinovića i osvojit ću 2. ŽNL!", već se šale fanovi na Facebooku.

Popularni Žorž ušao je u utakmicu u 47. minuti, da bi zatresao mrežu već u - 49! Na kraju nije taj gol baš previše značio u visokom porazu njegovog Mosora protiv Vala (3-8), ali popularni Obilinović pokazao je da itekako još može igrati.

Obilinović je u 60 nastupa u prvoj ligi zabio devet golova, a zabijao je i u Sloveniji gdje je igrao za nekoliko tamošnjih nogometnih klubova.

Najproduktivniju fazu imao je u Imotskom, jer je tad, u razdoblju od 2007. do 2010. godine, zabio 44 golova.