REUTERS/Francois Lenoir
LIGA NACIJA

Piše: HinaObjavljeno: 13. listopad 2018. 01:49

U utakmici Lige A Lige nacija u Bruxellesu su nogometaši Belgije su slavili protiv Švicarske s 2:1, a pogodak za Švicarce zabio je napadač Dinama Mario Gavranović.

Belgijanci su poveli u 58. minuti preko Lukakua, a Gavranović je izjednačio u 76. minuti, nekoliko minuta nakon što je ušao u igru. Ipak, brončani s nedavnog SP-a su došli do pobjede novim golom Lukakua u 84. minuti. Belgija ima šest bodova, Švicarska tri, a Island je bez bodova.

U Ligi B Austrija je u Klagenfurtu pobijedila Sjevernu Irsku s 1:0. U Ligi C Grčka je kod kuće pobijedila Mađarsku također s 1:0.

21. travanj 2024 01:10