Damir Krajač/Cropix
VELIKA TUGA

Piše: Emir FulurijaObjavljeno: 07. studeni 2019. 01:27

Minute su dijelile Dinamo od pobjede protiv Šahtarom i velikog koraka prema drugom uzastopnom proljeću u Europi. No, umjesto velikog slavlja, dogodila se velika tuga jer se konačnih 3:3 u prvom trenutku među dinamovca doživio kao poraz.

Kako i ne bi, kada je ukrajinska momčad postigla dva gola u sudačkoj nadoknadi, od čega je drugi postignut iz jedanaesterca kojeg je procijenio VAR. Od 3:1 do 3:3 u samo nekoliko minuta - dovoljan je to razlog za tugu u Dinamovim redovima.

Velika većina igrača kraj je utakmice dočekao na travnjaku, držeći se za glave i plačući. Najneutješniji je bio Dino Perić koji je na kraju sjeo pored jednog reklamnog panoa. No, ni tu se nije uspio smiriti pa su mu utjehu pokušali pružiti vatrogasci koji su prisustvovali utakmici.

20. travanj 2024 08:04