screenshot
SJAJNO FUNKCIONIRAJU

JEDAN OD NAJUBOJITIJIH TANDEMA SVIJETA PONOVNO TRESE! MANDŽO OPET ZABIO Ronaldo savršeno pronašao Hrvata, a onda je ovaj učinio što radi najbolje!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. studeni 2018. 23:25

U skupini H Juventus je pobijedio Valenciju sa 1-0 i osigurao prolaz, a dalje ide i Manchester United koji je teškom mukom porazio Young Boyse sa 1-0.

Torinska "Stara dama" je španjolsku obranu probila u 60. minuti golom Marija Mandžukića na asistenciju Cristiana Ronalda. Bio je to Mandžukićev prvijenac u LP ove sezone, ali i treći pogodak zaredom.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali onda je na scenu stupio dvojac Mandžukić-Ronaldo. Sjajno se Portugalac okrenuo oko svog čuvara u kaznenom prostoru, a zatim oštrim prizemnim centaršutom pronašao Mandžukića na drugoj vratnici koji nije imao težak posao i pospremio loptu u mrežu za vodestvo Juventusa. POGLEDAJTE VIDEO!

Liga prvaka, 5. kolo:

AEK - Ajax 0:2 (Tadić 68' p., 72')

CSKA Moskva - Viktoria Plzen 1:2 (Vlašić 10' p. / Prochazka 56', Hejda 81')

Bayern - Benfica 5:1 (Robben 13', 30', Lewandowski 37', 51', Ribery 77' / Fernandes 46')

Hoffenheim - Šahtar 2:3 (Kramarić 17', Zuber 40' / Ismaily 14', Taison 15', 90'+3')

Lyon - Manchester City 2:2 (Cornet 55', 81' / Laporte 63', Aguero 83')

Juventus - Valencia 1:0 (Mandžukić 59')

Manchester United - Young Boys 1:0 (Fellaini 90'+1')

25. travanj 2024 16:20