REUTERS/David W Cerny
MOMČAD KOLA LIGE PRVAKA

UEFA SE NAKLONILA MLADOM VATRENOM, VLAŠIĆ U DRUŠTVU VELIKOG MESSIJA Preporodio se dolaskom u CSKA, a pohvale pljušte sa svih strana

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. rujan 2018. 20:25

CSKA Moskva je na gostovanju kod Viktorije Plzeň izborio remi rezultatom 2:2, a jedan od najzaslužnijih za taj bod u Ligi prvaka je hrvatski napadač Nikola Vlašić.

Česi su poveli uz dva gola Michaela Krmenčika (29', 41'), no Rusi su se vratili u igru u 49. minuti golom Fedora Čalova na asistenciju Nikole Vlašića. Odličnu igru mladi hrvatski reprezentativac je zaokružio pogotkom za 2:2 u petoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca.

Čestitke i hvalospjevi na račun Vlašićeve igre dolaze sa svih strana, a priznanjima se pridružila i UEFA uvrštavanjem mladog Vatrenog u najbolju momčad Lige prvaka u proteklom tjednu.

Nikola se tako našao u uglednome društvu istaknutih velikana europskoga nogometa:

Vlašić je u CSKA došao krajem prošlog mjeseca iz Evertona na jednogodišnju posudbu s opcijom stalnog otkupa i vrlo brzo se nametnuo kao jedan od ključnih igrača ruske momčadi.

16. travanj 2024 17:50