REUTERS/Dylan Martinez / REUTERS
LIGA PRVAKA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. rujan 2017. 00:09

U utakmici prvog kola Lige prvaka Chelsea je kod kuće na Stamford Bridgeu ugostio momčad Qarabaga i demonstrirao silu utrpavši čak šest komada gostima.

Momčad Antonija Contea već na poluvremenu imala je rezultat od 2:0. Prvi pogodak za domaćine iz Londona postigao je Pedro i to već u petoj minuti susreta, da bi Zappacosta povećao vodstvo u 30. minuti.

Oba pogotka su bila vrlo lijepa, iako kod gola Zappacoste ostaje pitanje je li zaista imao namjeru poslati loptu u mrežu ili je sve bilo pitanje sreće. Kako god bilo pogodak je bio izrazito atraktivan.

Do kraja susreta u strijelce su se još upisali Azpilicueta (55), Bakayoko (71) i Batshuayi (76, 82).

16. travanj 2024 16:38