ROME, ITALY - JANUARY 19: Edin Dzeko with his teammates of AS Roma celebrates after scoring the team's second goal during the TIM Cup match between AS Roma and UC Sampdoria at Stadio Olimpico on January 19, 2017 in Rome, Italy. (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)
Paolo Bruno/Getty Images / Getty Images

LIGA PRVAKA

• Hina

• 27.09.2017. u 20:11

• U susretu 2. kola C skupine nogometne Lige prvaka Roma je u Bakuu pobijedila Karabag 2-1 ostvarivši prvu pobjedu u skupini.

Bila je to ujedno i prva pobjeda Rome u Ligi prvaka u posljednjih osam utakmica te prva gostujuća pobjeda nakon studenog 2010. kada su Rimljani pobijedili Basel 3-2.

Sva tri gola pala su u prvom poluvremenu. Roma je već nakon 15 minuta vodila 2-0 golovima Kostasa Manolasa (7) i Edina Džeke (15). Prvak Azerbajdžana je smanjio u 28. minuti golom Pedra Henriquea.

Domaćin je u nastavku pokušao izjednačiti, u 89. minuti Dani Quintana je imao lijepu priliku, ali je pucao pored gola.